*חדש - מה אני חושבת על להתלבש

 הי חברים,

לא יודעת אם ביקרתם פה קודם, אבל מה שהיה פה קודם טוב שהוא הלך, ועכשיו יש משהו חדש.
כמו שאופנה לפעמים משתנה, גם הטעימם ותחושות שלנו לגבי אופנה תופסים כיוון חדש.
אז גם התחושות שלי.

אף פעם לא באמת הייתי סטייליסטית, יותר חייתי את חיי וקיוויתי לתת השראה, אבל אני תמיד שמחה לעזור לאנשים להבין מה הם צריכים ורוצים ללבוש כדי להראות ולהרגיש טוב.

יש לי את הפילוסופיה שלי וזה משהו שקשה להסביר במילים. לפעמים כשאנשים שומעים שיש לי בלוג אופנה הם ישר שואלים אותי" נו, מה את אומרת על מה שאני לשובת?" ומתוך נימוס אני אומרת שזה סבבה, מה טוב באאוטפיט המדובר ואיך זה לגמרי בסדר. אבל האמת היא, שלרוב אני צריכה לשקר.

אני צריכה לשקר לא כי זה לא טוב, לא מחמיא ולא יפה, אלא כי בעייני זה פשוט לא נכון, לא מושלם וממש לא מרגיש כאילו ככה זה צריך להיות. לכל אחד מאיתנו יש את המראה שהולם בצורה הטובה ביותר את האישיות. מחמיא למה שאנחנו רוצים לשדר, לאופי שלנו, ולצערי, לרוב, זה לא מה שאנחנו רואים בחוץ. הבגדים לא אמורים רק לכסות את הגוף, להחמיא לו ולהלל אותו, אלא לתת רמז למי זה האדם שבא מולנו. לספר סיפור. וכמו ששלי גרוס  אומרת: "מעניין זה המחמיא החדש".

אז אם אתם מרגישים לא בנוח בבגדים שלכם, מרגישים שמה שאתם משדרים הוא לא האני שאתם רוצים שיראו, או שאתם לא יודעים איך אתם נתפסים בעייני האחר כשאתם מתלבשים, אני כאן. יכולה לכוון ולעזור.

דברו איתי או כיתבו לי מייל.
אני לא הולכת להגיד לכן שתוסיפו אקססורי ואז יהיה לכן אאטפיט מנצח. זה אף פעם לא נכון, להיפך, אני מאמינה במינימליזם. במידתיות ובמינימום אקססוריז.
אבל האמת היא שאין לזה מתכון.
זה מסע וגילוי ובסוף וגם במהלכו, בעצם, אפשר לגלות המון דברים מעניים ובעיקר להנות.

sefierlich@gmail.com
טל: 052-8583715

אוהבת,
 ספי
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...