*חדש - About meהי!
זאת שוב אני בפוסט על עצמי. עברו כבר כמה שנים מאז שכתבתי משהו על עצמי  ורק עכשיו חזרתי לכתוב בבלוג אחרי הפסקה של שנתיים.
עכשיו אני מעבירה את רוב זמני כמנהלת קריאטיב באתר השופינג TERMINAL X. עבדתי פה מההתחלה עוד לפני שהאתר עלה לאוויר ולמדתי הרבה. כל מה שחשבתי על עולם האופנה, כל מה שלמדתי לפני כן וכל מה שלמדתי כאן ואני לא מפסיקה ללמוד, משמש אותי בעבודה.

אני עדיין גרה בתל אביב, אפילו באותו המקום. אוהבת לננסוע מפה כל הזמן ולחזור. עדיין חושבת שתל אביב היא העיר הכי טובה בעולם. וממש מקווה שלא ימאס לי ממנה. אוהבת לשוטט, למצוא מקומות חדשים ולנסות דברים חדשים, את הים, לקרוא וסרטים ישנים בנטפליקס.

אם התגעגעתם אליי, אתם מוזמנים לחזור לקרוא. מבטיחה לכתוב לא רק על אופנה, גם על העבודה שלי, נסיעות טיולים וכל מה שכיף ומגניב. לא מבטיחה שתמיד יהיה שמח, אבל בטוח יהיה מעניין.

אז שנת 2020 מהממת ונשיקות.

ספי
29.12.2019
צילום עליון: דימה טליאנסקי


הי,
החלטתי לעדכן את העמוד הזה כי הבנתי שהכל בחיי כבר השתנה מאז שכתבתי על מה הבלוג אי שם לפני כמה שנים.
אז מי שלא מכיר אותי, אני ספי ארליך בתחילת שנות ה -30 שלי, גרה בתל אביב, לומדת לתואר שני בלימודי סביבה באוני' תל אביב ובעיקר משתדלת להנות מהחיים. זהו בלוג אופנה ישראלי. הוא על לייף- סטייל, אופנה, השראה, איפור וחיי עיר מקיימים.

בשנים האחרונות האופנה כבר לא מנהלת את חיי, אני כבר לא עוברת בזארה בדרך הביתה מהעבודה ולא מדפדפת הרבה בחנויות האינטרנטית ובכלל, מנסה להתרחק מחנוית. אני חושבת שמה שיש לי כבר בארון זה הרבה יותר יפה ומתאים לי ממה שיש בחנויות. כמובן, שאני עושה שופינג מדי פעם, כי בכל זאת, אני מאוד אוהבת בגדים ולהיראות טוב.

שמתי לב שבזמן האחרון אני מנסה להכניס לבלוג את הרעיונות שעל-פיהם אני חיה. רעיונות של צרכנות נכונה, של הסתפקות במה שיש ובלקיחת אחריות על הקניות שלי. כדי להראות טוב ובלי להתעסק בזה יותר מדי, חשוב ללמוד לקנות נכון, להכיר את עצמנו ולנהל את הארון שלנו בחוכמה. מעבר למחשבו תעל אופנה וצרכנות אני נהנת לשתף את הקוראים שלי גם בנסיעות שלי, בספרים, סרטים וכל מה שאני אוהבת.

אני ממש שמחה לראות שאחרי כל כך הרבה שנים (התחלתי את הבלוג ב 2008), יש לי קוראים שאוהבים את מה שיש לי לספר. אני לא יודעת אם אני נותנת השראה, אבל אני מקווה שמעבר לאהבה לבגדים וקצת הצצה לחיי האישיים, אתם גם נהנים ממה שיש לי לספר.

תודה רבה לקוראים ולקרואות שלי. אני שמחה לכתוב ושמחה לדעת שמישהו קורא.

הערה לגבי זכויות יוצרים - כל התכנים, כולל הטקסטים והתמונות, בבלוג הזה שייכים לי, אלא אם כן נאמר אחרת בבלוג. חל איסור להשתמש בכל תוכן (טקסט, תמונה, וידאו) מהבלוג הזה ללא אישור בכתב ממני.
במידה ומעוניינים לשתף תוכן שלי בכל פלטפורמה שהיא' נא לפנות לבקשת אישור למייל sefierlich@gmail.com.


לשאלות, בקשות, שיתופי פעולה ופרסום בבלוג,
כתבו אליי למייל  sefierlich@gmail.com
או חפשו אותי בפייסבוק.

איזכורים (די עתיקים) בתקשורת:

  • צילומים למגזין לאישה - מדור בית ספר לאופנה של שלי גרוס.
  • רשימת הבלוגריות הישראליות המעניינות על פי אתר Popsugar.
  • הכתבות עליי באתר הנשים Saloona.
  • כתבה במגזין של Castro.
  • שת"פ עם מותג המשקפיים prince.
  • כתבה על שיתוף הפעולה עם מותג האיפור לנקום.


תגובות