לפני בחירות 2009

כך תמיד אזכור מה לבשתי לפני הבחירות. איזה יומיים ככה לפני. אזכור שהיה שרב חורפי כזה שעשה את עצמו שהוא אביב ושאני קיוויתי שהפעם יקרה משהו טוב. לא יודעת מה בדיוק טוב, אבל בטח משהו. אני כבר לא זוכרת מתי תוצאות הבחירות שמחו אותי, באמת שכבר מזמן זה לא קרה. אולי מאז בחירות 1992, אבל מי זוכר מה היה אז, הייתי בכיתה ד’ וההורים שלי בחרו ברבין, ואני לא זוכרת מה לבשתי, למרות שיש סיכוי לקבוע מה זה היה. אני עדיין זוכרת את הבגדים שלי בתקופה ההיא, ולא היו לי הרבה, אז זה לא בלתי אפשרי לנחש מה זה היה.

זה מה שלבשתי ב 8.2.09: יומיים לפני בחירות 2009, מי יודע, אולי יהיה זה אירוע היסטורי, שווה לזכור.

ואני אוהבת את החיוורון והאור החלש שסיפקה שמש שקרניה נוצחו על ידי אבק המדבר. אמרו לי שהאור הזה לא טוב לצילומים, אך העדינות שלו טובה הרבה יותר מקרני שמש חופשיות ושורפות. גם איש אחד חשב שאניבעיצומם של צילומי תמונת פרופיל לאתר הכרויות. אני חשבתי שזה גס רוח ופולשני, אבל כניראה שכזה הוא עולם של העובדים בהרצליה פיתוח. ולא להיעלב מי שלא חושב ככה, זה היה סוג של בצחוק.

IMG_5308

IMG_5314

IMG_5312

בזמן האחרון אני מטורפת על נעליים בצבע חום. אולי זה התיקון לרצון המפתיע שלי בנעליים שחורות שפקד אותי בחורף הנוכחי. זה כבר הזוג השניבגווני החום שקניתי לאחרונה. בקרוב אציג גם את הזוג הראשון. אלה מגזית. אני מבקרת ברשת הזאת בסופי עונה ולעיתים מוצאת זוג נעליים שעושה לי את זה באופן מפתיע, כי רוב הנעליים בגזית לא לטעמי. באלה ראיתי משהו רומנטי, קצת אירופה של פעם, אז קניתי. וגם דמיינתי אותם עם הגרביונים האלה, וניראה כי לא טעיתי, ואני אוהבת את השילוב.

בתמונות: קרדיגן וחולצה מזרה, שמלה בגזרת בלון עם פפיון – מתנה מאמא, גרביונים H&M ונעליים מגזית.

צולם בהרצליה פיתוח ותודה למיכל הצלמת על התמונות.

תגובות

 1. ספי,
  את לבושה מקסים ואת מאד מאד פוטוגנית.
  תתחדשי על הנעליים, הן מקסימות.

  השבמחק
 2. הנעליים ממש חמודות ולא נראות מגזית - עבודת איתור טובה מאוד ::) בכלל בזמן האחרון אני מאוד מחבבת את השילוב של אפור וחום. בקיצור, יפה!

  השבמחק
 3. אני בספק שהבחירות האלה יהיו אירוע היסטורי אבל אהבתי את השמלה והגרביונים..
  מקווה שמצאת בסוף חולצה שחורה :)

  השבמחק
 4. הנעליים מושלמות.

  אני לא מצליחה לשלב סנדלים על עקבים עם גרביונים כמו שצריך =\ מה הסוד?

  השבמחק
 5. אהבתי מאוד את הנעליים ובהחלט יש בהם שיק אירופאי. סחטיין על הצילומים:)

  השבמחק
 6. שילוב מאד סולידי ומתוק.

  הנעלים מגזית עם עקב או שטוחות?

  השבמחק
 7. היית במסיבה של חד"ש..אני חושבת שראיתי אותך שם...
  את יפייפיה

  השבמחק
 8. תודה לכולן!

  למויאל שני - אני לא חושבת שיש סוד. אני מאמינה שזה בעיקר עובד עם גרביונים שחורים ואפורים הכי טוב ועם נעלי עקב סגורות ולא ממש סנדלים עם "פיפ טואו". אבל זה הכל ניסויים. יש נעליים שהולכות עם גרביונים יותר טוב וכאלה שפחות.

  למיכל - תודה והנעליים הן עם פלטפורמה שעולה כמו עקב מלא. מאוד מאוד נוח וגם גבוה. זה כיף.יש גם בבורדו ושחור וחום כהה יותר, אם איני טועה.

  לאנונימית - תודה! אני גרה שם, איפה שהמסיבה התקיימה, לכן לא הייתה לי ברירה אלא להיות בה :) היה כיף.

  השבמחק
 9. השם זה מיאל [= תודה.

  השבמחק
 10. The dress has an awesome shape and it suits you very well

  השבמחק

הוסף רשומת תגובה

זה המקום לתגובות שלכם, תודה!