ה”מעמד” או משקפיים בחינם

DSCF8048

איזה כיף זה להגיע ל”מעמד הזה”, של הבלוגרים המשפיעים. זה הגיוני למדי, הרי אני תמיד ידעתי שאני משפיעה, אבל בכל זאת נחמד לגלות שיש עוד אנשים שחושבים ככה. אז הזמינו אותנו לסניף אירוקה שבקניון איילון, אסלח להם הפעם על כך שהייתי צריכה לעבור את המסע אל  מעבר לירקון, לבחור לנו זוג משקפי carrera ולקשקש על עולמנו המופלא של הבלוגרים. קצת פלורסנטים בחנות ופלאשים של נמרוד ו-kalba סינוורו אותי מאושר ובכלל שכחתי שאני נמצאת בקניון שהיה עבורי מעוז שנות ה-90. למי שלא יודע, כאן נפתחה חנות ה ZARA הראשונה ונדמה לי שגם סניף המק’דולנדס הראשון.

אני מתה על זה שבתמונה הראשונה פה רואים את נמרוד משתקף במשקפי הכאילו וינטאג’ שבחרתי והשיק האיטלקי הקצת פרחי שלהם הולם אותי מאוד.  בחרתי לי את הזוג הקלאסי של המותג בשחור. בכלל עם האוברול שלי זה עושה לי תחושה של חופש. אוף, למה אני לא בחופש.

במפגש גם פגשתי לראשונה שתי בלוגריות שאני אוהבת standing ovation ו-אוסף פרטי. ואז הבנתי שמעבר לזה שאנחנו משמשים כלי פרסומי בידי אירוקה, אנחנו גם זוכים לפגוש אנשים שאנחנו אוהבים ולא הייתה לנו הזדמנות לכך. כיאלו לא צריך להגזים. הרי היינו יכולים להיפגש גם לבד, אבל עובדה שזה קרה בזכות זה שנבחרנו לקדם את המשקפיים. בדרך במונית חזרה דיברנו עם הבחורה המהמתת מסאצ’י אינטראקטיב על האם ואילו מותגים לא היינו מוכנים לקדם. הדיונים על פרסום בבלוגים הם מעייפים ותמיד מסתיימים בזה שיש תועלת לכולם, בסופו של דבר.

מי שרוצה גם זוג כזה מוזמן להיפרד מ- 500 ש”ח, או לנסות לזכות בזוג במתנה. אצל נמרוד ב ILOOK יש תחרות והוא מחלק זוג חינם.

DSCF8047

אה ועוד משהו משעשע שקורה ממש היום. הום בעכבר העיר התפרסם סיפור קצרצר שלי על חיי כבלונדינית. בסיפור מתוארת אפיזודה די יומיומית של חיי. מומלץ לקרוא לפני שמחליטים לצבוע לבלונד ולחשוב טוב, טוב, האם זה טוב לכן.

עכבר העיר 180609  פנאי פלוס 180609

ועוד דבר שהבנתי הסיפור הזה של לכתוב בעיתון, זה שיש עורך. ואיך שהסיפור שלי היה הרבה יותר מצחיק ועם חידודי לשון פנימיים שהפכו אותו מדיווח על יום בצבע בלונד, לחוויה הרבה יותר מלאה. אבל ככה זה כשיש מקום מוגבל בעיתון. הוופעה השניה שלי בעיתנות היום היא לכבוד המותג האהוב עליי petit A שזכה לאייטם בפנאי פלוס.

אני זזתי לפתיחת תערוכה שנקראת “צהבת”. הרי לא אפספס שום אירוע צהבהב. מקווה לדווח בהמשך, סופ”ש נעים.

תגובות

 1. המשקפיים מהממים לך, בייחוד שבחרת אותם כל כך מהר :) והיה לגמרי כיף לפגוש אותך :)ושאפו על כל הפרסום.

  השבמחק
 2. כדור הארץ לספי..... את לא בלונדית את ג'נג'ית ואין כל צורך להתבייש בזה, את קסם של אישה
  וג'נג'יזה יותר שווה מבלונדיני

  השבמחק
 3. לאנונימי/ת - הלו? מי שלא תהיהי, את היחידה שחושבת ככה.

  השבמחק
 4. ספי אני שמחה בשבילך שנבחרת להיות משפיעה והמשקפים מאוד הולמים אותך אני מקווה שיום יבוא ותצליחי גם להשפיע על חייך לא במרחב הוירטואלי או שאולי את מצליחה?

  השבמחק
 5. שיחי גינות תל אביביות בסכנת התייבשות הולמים אותך

  השבמחק
 6. הבלונד שלך נראה כמו בלונד תות ברוב התמונות, אז האנונימית לא לגמרי טועה בקביעה שלה. היא פשוט אמרה את זה בצורה קצת לא יפה.
  אני מתה על צבע תות כמו שלך. סקסי כמו בלונד, אבל עם קלאס ותחכום. רק אציין שאני סטרייטית לחלוטין, פשוט יודעת להחמיא לבחורות כשצריך :)

  השבמחק
 7. הי הי!
  הצצתי בשלי, הצצתי בשלך..... יפה לך על הכיסוי במדיה, ככה עושים את זה מותק!
  הוספתי אותך לרשימה שלי, אשמח אם תוסיפי אותי

  השבמחק
 8. כ"כ הכבוד מותק. הרי כולם רוצים לראות את ההשפעה שלהם, מה שכיף שזה כולל דברים במתנה :)

  השבמחק
 9. "איזה כיף זה להגיע ל”מעמד הזה”, של הבלוגרים המשפיעים. זה הגיוני למדי, הרי אני תמיד ידעתי שאני משפיעה, אבל בכל זאת נחמד לגלות שיש עוד אנשים שחושבים ככה."

  *****LOL*****

  השבמחק
 10. יש לבני אדם תכונה קצת אכזרית - הם נהנים לנעוץ שיניים במי שנראה להם ש"מחזיק מעצמו", אבל נחות מהם.
  אף פעם לא נלעג (לפחות לא בגלוי) למכוערים, שמנים ונמוכים, אבל נרד רצח על מי שנראה לנו קצת אהבל.
  זה לא פייר, אנונימיים ואנונימיות יקרים ויקרות.
  Laugh quietly - don't Laugh Out Loud

  השבמחק
 11. לכל האנונימיים שלא קוראים את הבלוג שלי ולא מבינים שזה בציניות ובצחוק. ואם יש גרשיים על המילה "מעמד" וזה עדיין לא ברור לכם. זה באמת קצת עצוב וחבל. 

  השבמחק
 12. אהבתי את התמונה עם המשקפיים הראשונה (:
  ועשית בחירה מעולה עם המישקף(:

  שבוע טוב!
  מוזמנת לבקר(:

  השבמחק
 13. את חיה בסרט !!!!!!!!!!!!
  ותופסת מעצמך ללא סיבה!!!
  הרגת אותי שהשוות את עצמך באחד הפוסטים שלך לקרי בראדשו מסקס והעיר!

  כמה חוסר מודעות עצמית ויחד עם זאת אהבה עצמית עצומ בבת אדם אחת!

  השבמחק
 14. ilan- ואתה? אתה גינג'י? :))

  השבמחק
 15. הי ספי את צריכה לשנות את השם של הבלוג שלך ל-way too orange סתם.... קחי הכול ברוח טובה יש לך לוק של מליון דולר, טוב חצי מליון שלא יעלה לך לראש.

  השבמחק

הוסף רשומת תגובה

זה המקום לתגובות שלכם, תודה!