יום חמישי, 12 בינואר 2012

H&M Summer 2012 #nofilter

photo (38)photo (44) photo (46)photo (60)photo (45) photo (43) photo (39) photo (40) photo (61) photo (41) photohm photo (48)photo (47)photo (42) photo (65)I need something in orange and I want the rain to stop knocking on my window. I hate the sun but an orange and yellow dress will make the heat worth it for me when the inevitable summer comes. I will probably change my mind tomorrow and be happy for the rain that is washing our streets from the old dust and everything will be clear, maybe even the thoughts in my head. I dream of summer of orange, green and blue skies. I know i will not gonna get it and my summer will be just yellow. So this is the greatest thing about fashion, objects give you inspiration and make you dream. I love this collection, maybe the best I remember from H&M  for summer and I hope to put my hands on the gorgeous shades from the last picture and on something orange too.

אני חושבת שאני מכורה לאינסטגראם ובכלל לפורמט המרובע של התמונות. הכל כך יפה יותר מהמציאות, גם בלי הפילטר, כמו שצולמו התמונות כאן בפוסט. אני באמת מאוד אוהבת את הקולקציה הזאת. השימוש בבדים שאני אוהבת ובניהם בדים סינטטיים חכמים וממוחזרים, ההשפעה היפנית, הצבעוניות שכיף להתסכל עליה ושאפילו קצת עושה לי חשק לקיץ. את הקיץ בטח אצטרך לבלות בישראל והוא יהיה שרוף וצהוב ולבן ובוהק מדי. האמת היא שממש לא החלטתי מה בא לי מהקולקציה, מלבד אולי משקפי השמש בתמונה האחרונה ומשהו כתום. עדיף שמלה או חולצה. בעצם בא לי על משהו כתום כבר עכשיו. למה לחכות לקיץ.

הקולקציה מאוד מגוונת ובה כמה מיני- קולקציות ושיתופי פעולה, כמו הגופיה הלבנה עם הפרחים המצויירים שנולדה משיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים, קולקצייה בהשראת שנות ה-90 המינימליסטיות שאני מאוד אהבתי בה את הווסט השחור עם החיתוכים בגב. כמעט כל פריט שהוצג גרם לי לעצור לידו ולהסתכל בו וזה לא מעט כשמדובר בחברת אופנה נגישה. הכוח של H&M מורגש במגוון ובעיצוב. מקווה שאמצא אתהפריטים האלה גם בחנות.

בנתיים יש גשם וקר ויש לי טלוויזיה בדירה לראשונה מזה 8 שנות חיי לבד. זה קצת נחמד, גם אם יש סרט בספרדית ברקע בהוט פריים בזמן שאני כותבת פוסט ובכלל לא הספקתי לראות את כל האח הגדול שלשום. אני לא בנויה לחיות לפי הטלויזיה. מוכנה לראות משהו שמתחיל כשאני מוכנה על הספה. מזל שאפשר להתחיל את הסרטים מהתחלה.

תחלמו על קיץ ותהנו מהגשם!

7 תגובות:

 1. הווסט השחור עם החיתוכים בגב אכן נהדר ועוד יותר נהדר שישנה טלוויזיה בדירתך :)

  השבמחק
 2. המוקסינים הלבנים עם הלכה השחורה הורסייים!
  ובלי קשר, אין על אינסטגרם!

  השבמחק
 3. גם ללא פילטר, זה נראה מגניב :)

  השבמחק
 4. השם שלי כתוב על הנעליים הכתומות. בכלל הכל נראה טוב, ההשפעה היפנית מוצאת חן בעיני מאוד. מצד שני, החלטתי להתנזר מקניות עד כמה שאוכל (חוסכת לנסיעה לנורווגיה, ויקר שם).

  טלוויזיה זה כזה מיותר, לדעתי. אני כבר שנה+ בלי ולא מתגעגעת..

  השבמחק
 5. אני בכלל שונאת קיץ אבל משהו בצבעוניות הזאת, שלא צועקת יותר מידי "קיץקיץקיץ" גורמת לי לחשוב שאולי אני בכל זאת קצת מתגעגעת לימים החמימים על שפת הים.

  נכנסו לרשימת הקניות שלי: נעלי הבלרינה עם הקצה הכסוף ומשקפי השמש המדליקות.

  השבמחק
 6. שמחה לשמוע שכל אחת מכן מצאה משהו שהיא אוהבת.
  סופ״ש נעים!

  השבמחק
 7. היה כיף לראות אותך מותק. נשיקות!
  אה ותתתחדשי על הטלויזיה :) גם אנחנו קיבלנו אחת חדשה ושווה לפני חודש בדיוק, מאוד נהנים ממנה!

  השבמחק

זה המקום לתגובות שלכם, תודה!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...